Przeczytaj zanim się zalogujesz

Przeczytaj zanim się zalogujesz

by Sławek Własak -
Number of replies: 0

Do moodle dla AMISNS logujemy się za pomocą loginu i hasła do platformy usosweb.


  1. Jeżeli jesteś nowym użytkownikiem zaloguj się przy pomocy loginu i hasła do usosweba, konto zostanie utworzone automatycznie. Uzupełnij wymagane dane oznaczone czerwoną gwiazdką i zatwierdź przyciskiem u dołu strony "zmień profil". Wymagane są prawdziwe i poprawne dane (imię i nazwisko oraz aktualny adres e-mail nadany z uczelni).  W celu aktywacji konta należy kliknąć w link wysłany na podany adres e-mail, po przekierowaniu na stronę z profilem ponownie kliknąć przycisk "zmień profil". 
  2. Hasło do poszczególnych kursów student otrzymuje od wykładowcy prowadzącego przedmiot.
  3. Jeżeli nie możesz się zalogować na konto do moodle skontaktuj się z administratorem pisząc na mail moodle@amisns.edu.pl , podaj swoje imię, nazwisko, pesel i krótko opisz problem (jaki pojawia się komunikat). Postaramy się odpowiedzieć najszybciej jak to będzie możliwe.
  4. Jeżeli jesteś nowym wykładowcą (it. jeszcze nie logowałeś się na moodle), utwórz konto tak jak student, uzupełnij dane, napisz na mail moodle@amisns.edu.pl prośbę o uprawnienia do kursów, napisz na jakich kierunkach wykładasz i jakie kursy.
  5. Kursy nie są tworzone automatycznie, są tworzone na wniosek wykładowcy.
  6. Prośbę o założenie kursu proszę wysyłać na adres mailowy moodle@amisns.edu.pl. Prośba powinna zawierać dokładną nazwę przedmiotu do jakiego będzie przypisany kurs. 
  7. Konta puste i nie wypełnione poprawnie serwer kasuje automatycznie


(Edytowany przez Sławomir Własak - pierwotnie wysłano środa, 12 sierpnia 2020, 12:20)